Filmové portréty - POZOR, NOVINKA!

Snili jste někdy, že si oblečete kostým pohádkové princezny, zlého draka či upíra? Nebo, že zasednete za velký psací stůl a poválíte mezi rty pravý kubánský doutník, jako velký detektiv?

Chcete být modelkou uprostřed dlouhého mola, obklopeného desítkami diváků?

Nic není nemožné, sdělte nám své sny a my vám v co nejkratší době dodáme možné realizační scénáře, včetně cenové kalkulace.

Výsledné fotografie jsou pro co nejrealističtější filmové ztvárnění ve formátu známém z kin (16:9 nebo cinemascope). Ty se navíc výborně hodí na facebook (cover picture). Pokud si to ale zákazník přeje, lze fotografie samozřejmě vyhotovit v běžném formátu 2:3.

Jako světelné zdroje používáme kombinaci zábleskových fotografických a stálých filmových světel, které navodí maximálně realistickou atmosféry. Na přání klienta lze místo blesků použít pouze stálá světla a místo snímků natočit i krátkou scénu dle jeho představ. Tu lze snadno využít např, v rámci internetové prezentace.

U tohoto typu portrétu se orientační ceny pohybují od 4000 Kč, za jedno prostředí. V ceně je maskérka a 10 vyretušovaných fotografií.