Maturitní plesy - FOTO

Fotografie z plesu - 4 500 Kč

  • Používáme primárně zrcadlovky Canon s fixními ohnisky
  • Systémový blesk zapínáme jen, když je to nutné - ctíme atmosféru a neobtěžujeme, pokud si to dotyčný nepřeje
  • Uspořádáme skupinové focení
  • Fotíme skupinky, jednotlivce, otevřenou zábavu i program
  • Fotíme od začátku plesu až po skončení půlnočního překvapení
  • Do týdne odevzdáme vytříděné a vyretušované fotografie
  • Férové jednání - v ceně dostanete jedno DVD, kolik si z něj uděláte kopií, už je na vás...

Maturují u vás 2 třídy? Jeden fotograf nestihne zachytit všechno. Objednejte si u nás 2 fotografy – díky naší spolupráci s FOTORENTAL.CZ  dostanete mobilní ateliér na ples zdarma!

O co se jedná? Mobilní ateliér je vlastně běžný fotoateliér se zábleskovými světly. Je propojen s počítačem, kam se fotografie okamžitě přenáší, a vy si z nich můžete vzápětí vybrat. Používáme černé, šedé a bílé pozadí; pokud ale budete chtít, lze zabezpečit i jiné barvy.

Fotografie je možné na plese i vytisknout, je ovšem třeba uhradit nákladovou cenu za fotografii. Jinak fotografie z mobilního ateliéru dostanete po skončení plesu na DVD.

Fotogalerie

Zobrazit další

Maturitní tabla - 150 Kč/student

Tabla se snažíme dělat nekonvenčním způsobem, pokud tedy netrváte na osvědčené klasice před bílým pozadím... Proč u automechaniků nezapojit do fotografie motory a silné vozy? U sommeliérů sklenku vína, či vinici v pozadí?

Pokud namítáte, že nic takového v dosahu není, máme pro vás řešení! Vše nafotit v pohodlí školy. Náš ateliér lze totiž snadno převázt přímo k vám a zde provést celé focení. Nemusíte vozit studenty na druhý konec světa.

Říkáte, že to budou ty nudné fotky na bílém pozadí? Ale nemusí! Díky zelenému/modrému pozadí a počítači lze za záda maturantů dosadit prakticky cokoli od Eiffelovky po písečné duny.

Neváhejte a kontaktujte nás!

Kontaktujte nás