Eventy - kulturní akce - VIDEO

Pořádáte akci v rozlehlejším prostoru a všichni diváci by na dění na podiu neviděli? Právě pro takové situace nabízíme přímý přenos z jedné či více kamer přímo na plátno či plazmové obrazovky, kterými jsou dané prostory vybaveny.

V případě absence obrazovek jsme schopni zajistit jejich instalaci včetně mobilních stojanů. Na obrazovkách lze ve vhodných chvílích zobrazovat také loga vašich partnerů či upoutávky na další akci.

Novinka: po skončení akce zdarma obdržíte pásky či (při použití více kamer) jiné médium s pořízeným materiálem. Z akce lze též vyhotovit sestřih;  příklady najdete zde.

Videa z kulturních akcí

Zobrazit další

Cenové příklady

Ceny jsou v těchto případech značně individuální. Tak například  záznam z 6-8h akce s připojením na integrovaný okruh TV a s projekcí v daném podniku (ve spolupráci s jeho provozovatelem) stojí 4000 Kč za prácikameramana. Za poplatek 1000 Kč zajistíme natažení materiálů do PC, přidání titulků, log partnerů, případně vystřižení segmentů, které se klientovi do výsledku nehodí. Celek je předán na nosiči DVD či v datové formě.

Zajímá-li vás cena za plazmové obrazovky či vícekamerové natáčení, kontaktujte nás prosím. Odvíjí se od počtu a typu použitých kamer či velikosti obrazovek.