Maturitní plesy - VIDEO

Nabízíme široké spektrum balíčků, které lze individuálně přizpůsobit vašim potřebám.

Líbilo se vám vám video? Tak přesně takové můžete mít i vy, protože je ke každému z našich balíčků zdarma!

Balíčky

Jednokamerové - 6000 Kč

Jedná se o ekonomickou variantu, záznam plesu je pořizován na jednu kameru, kameraman zůstává na místě do půlnočního překvapení. Výsledkem je cca 15-20minutový „film" z celého večera a zmiňovaný dynamický sestřih zdarma!

Vícekamerové - 450 Kč/DVD

U tohoto typu se počet kamer odvíjí od počtu tříd a studentů. Standardně používáme 2-3 kamery pro jednu až 2 třídy. Všichni kameramani zachycují celkový průběh večera, až do půlnočního překvapení. Výsledkem je potištěné DVD obsahující záznam PŘEDTANČENÍ, PŮLNOČNÍHO PŘEKVAPENÍ, sestřih IMATRIKULACE, ŠERPOVÁNÍ a TANCŮ, tak aby se každý ve výsledku našel a měl památku. Součástí je dynamický sestřih zdarma, ve kterém nebude chybět zlatý déšť, přípitek, předávání dárků učitelům a řediteli a úryvky sólových vystoupení či jiných událostí večera. Zvuk je kvalitně zaznamenáván přímo od vašeho zvukaře z pultu (je-li nám to umožněno).

Vícekamerové - DELUXE - 600 Kč/DVD

U tohoto typu se počet kamer odvíjí od počtu tříd a studentů. Standardně používáme 2-3 kamery pro jednu až 2 třídy. Všichni kameramani zachycují celkový průběh večera, až do půlnočního překvapení. Výsledkem je potištěné DVD obsahující záznam PŘEDTANČENÍ, PŮLNOČNÍHO PŘEKVAPENÍ, sestřih IMATRIKULACE, ŠERPOVÁNÍ a TANCŮ, tak aby se každý ve výsledku našel a měl památku. Součástí je dynamický sestřih zdarma, ve kterém nebude chybět zlatý déšť, přípitek, předávání dárků učitelům a řediteli a úryvky sólových vystoupení či jiných událostí večera. Navíc je natočena filmová pozvánka na ples, která většinou tématicky souvisí s danou školou nebo s něčím, co je pro maturanty významné (např. konec světa 2012). Dále bude natočena afterparty a z nejžhavějších momentů udělán sestřih, který nemusí být umístěn na DVD (ale předán osobně maturantům :). Nejzajímavější momenty budou potom přidány do sestřihu celého večera (samozřejmě po schválení :). Zvuk je kvalitně zaznamenáván přímo od vašeho zvukaře z pultu (je-li nám to umožněno).

Ukázka DVD z "Vícekamerového" balíčku:

Příplatkové služby

Live přenos - 1000 Kč

Bude váš ples ve velkém sále a bojíte se, že všichni na maturanty neuvidí? Pak je ideálním řešením přímý přenos na plátno či plazmové obrazovky v sále.

Projekce - 2 000 - 20 000 Kč

Pokud si to budete přát, jsme schopni zajistit vám k projekci i promítací plátno. Ceny se značně liší podle velikosti plátna a požadavků na výkon projektoru, ale orientačně např. plátno o rozměrech 181×240 cm a projektor se svítivostí 3500 ANSI jsme schopni zajistit za 2000 Kč.

Pro prestižní školy můžeme realizovat i mnohonásobně větší projekci s až 18 000 ANSI, cena se ovšem pohybuje okolo 20 000 Kč.

Plazma 42" - 1500 - 2 000 Kč

Můžeme zajistit též plazmové obrazovky, vhodné na balkony nebo kamkoli, odkud by nebylo vidět na projekci. Cena je uvedena za jednu obrazovku velikosti 42".

Sestřih/záznam navíc k balíčku - 1000 - 3000 Kč

Možná potřebujete vytvořit záznam nebo sestřih z části plesu, která není součástí balíčku? Není to problém. Cena závisí na délce (stopáži) a počtu kamer.

Kontaktujte nás